• Slider3
 • Home Slideshow Slide 1
 • Slider2
 • Slider4

Veebiõppe korraldamise tingimused

Kallid õppijad!

Selleks, et veebitunnid oleksid edukad, tutvuge palun meie veebitunni läbiviimise tingimustega. 

Veebiõppe korralduse tingimused

 1. Veebitund on kaugõppe vorm, mis toimub reaalajas koolitaja ja õppija vahel eelnevalt kokkulepitud platvormil: Skype, Zoom, Google Meet vms.
  2. Veebitunnis osalemiseks peab õppijal olema töökorras seade/ nutiseade, näiteks: arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, nutitelefon vm.
  3. Veebitunnis osalemiseks peab õppijal olema toimiv internetiühendus. 
  4. Veebitundi alustab ja lõpetab õpetaja. 
  5. Veebitunnis osalemiseks tuleb ette valmistuda nii nagu kontakttunnikski - vajalikud õppevahendid ja õppematerjalid. 
  6. Veebitunnis paremaks keskendumiseks palume leida rahulik ruum. Parema helikvaliteedi ja keskendumise kvaliteedi saavutamiseks soovitame kasutada kõrvaklappe. 
  7. Veebitunni ajal palume hoida mikrofon väljas (see on “hääletu” ehk “mute” režiim). Mikrofon tuleb sisse lülitada siis, kui õpetaja pöördub sinu poole või soovid vastata õpetaja küsimusele.
  8. Kui veebitunni ajal on sinu kaamera sisse lülitatud, siis soovitame kasutada taustapilti (privaatsus, vähem segavaid faktoreid jm põhjustel). Kui internetiühendus muutub aeglaseks, siis proovige lülitada kaamera välja - see võib muuta ühenduse kiiremaks. 
  9. Veebitunni salvestamine ja jagamine ei ole ilma eelneva kokkuleppeta lubatud. Luba peab küsima koolituse korraldajalt. 
  10.Veebitund nagu ka kontakttund on hea aeg õppimiseks ja õpetajaga suhtlemiseks.Kui sa ei oska kätt tõsta, mikrofoni sisse-välja lülitada, kaamerat sisse-välja lülitada, taustapilti seada, siis palu abi. Ole veebitunnis aktiivne, küsi ja räägi julgesti! 

Sisukat veebiõppimist!