Eesti keel

HTM kantsleri käskkiri 29.11.2018 nr 1.1-3/18/384

Me pakume eesti keele kursuseid erinevatel tasemetel A1-, А2-, B1-, В2-, C1-. 

Samuti pakume:

  • eesti kõnekeel
  • eesti ärikeel
  • erikursused kliendi tellimisel (ametialane keel)

Keele kursused toimuvad nii ruhmades, kui ka individuaalõppe vormis.

Grupiõpe – rühmades on maksimaalselt 10-12 inimest, sest väike grupp võimaldab igaühel aktiivselt tunnis osaleda ja uusi teadmisi praktiseerida. Keeletunnid on interaktiivsed – kuula, räägi, mõista ja väljenda.  Õppegrupid moodustatakse ühtse tasemega keeleõppijatest, selleks läbivad õppijad enne kursuste algust testimist.

Individuaalõpe on personaalne õppevorm, kus koolitaja keskendub õppija arengule ja eesmärkidele. Vastavalt õppija soovidele ja vajadustele koostatakse personaalne õppekava. Samuti saab õppija valida endale sobivaima tunni toimumisaja ning tempo. Individuaalõppe puhul valib õppija täiest tasemekursusest vajalikud teemad ja soovitud mahu akadeemilistes tundides.

Ühe akadeemilise tunni hind rühmas:

  • õpperühm 2 inimest (paarisõpe): 20.00 EUR 
  • õpperühm alates 3 inimest: 12.00 EUR
  • õpperühm alates 10 inimest: 11.00 EUR

Individuaalõpe: 31.00 EUR

*  Hind sisaldab käibemaksu.

Registreerimine telefonil 5532130 või e-postil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Koolituste läbiviimise koht: Felola Koolituskeskus, Ravi 1-8, Kohtla-Järve. 

Koolituskeskuses on õpperuum, puhkeala, WC. Ruum vastab tervisekaitse ja –ohutuse nõuetele. Mööbli ümberpaigutamise võimalus rühmatööks.

Koolituskeskuses on olemas kõik vajalikud tehnilised vahendid (magnettahvel, teler, arvuti, dataprojektor, CD-mängija, videomagnetofon, paljundusmasin).